Współpraca z Parthenope University of Naples

Nasza uczelnia podpisała umowę o współpracy z Parthenope University w Neapolu, Włochy. W ramach umowy szczegółowej  Wydział BiOŚ będzie współpracował w zakresie międzynarodowego studium doktoranckiego “ENVIRONMENT, RESURCES AND SUSTAINABLE DEVELOPMENT”, prowadzonego we Włoszech (http://www.ersd.uniparthenope.it/).

Osobami koordynującymi współpracę są: prof. Stefano Dumontet (Koordynator Studium Doktoranckiego Parthenope University w Neapolu) i dr Pier Paolo Franzese (Sekretarz Studium Doktoranckiego Parthenope University w Neapolu), oraz dr hab. Jarosław Kobak (Koordynator Studium Doktoranckiego Biologii UMK) i dr hab. Agnieszka Piernik. Dwie osoby reprezentujące Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu zostaną włączone do Rady Profesorskiej włoskiego studium doktoranckiego. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem i z możliwościami nawiązania współpracy.