Zjazd Absolwentów kierunku biologia 1992/1993

Dnia 21 kwietnia 2018 r. na Wydziale BiOŚ UMK odbył się Zjazd Absolwentów kierunku biologia 1992/1993, którzy 25 lat temu ukończyli studia. Na spotkanie przybyło około 60 osób z 95, którzy uzyskali tytuł zawodowy mgr biologii specjalność: ochrona środowiska, biologia molekularna lub biologia ogólna.
Patronat nad tym przedsięwzięciem objął Dziekan Wydziału BiOŚ prof. dr hab. Werner Ulrich oraz Dział Promocji i Informacji UMK.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Click to zoom the picture. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.