Nowi studenci Erasmus+

obrazek: fot.Andrzej Romański, Dział Promocji i Informacji UMK]
fot. Andrzej Romański, Dział Promocji i Informacji UMK

W semestrze letnim 2019/2020 na naszym Wydziale podjęli studia nowi studenci Erasmus+.
W ramach wymiany z krajami programu przyjechał do nas Pan Yasin Ay z Turcji, studiujący biologię molekularną i genetykę na Üsküdar University w Stambule.
W ramach programu KA107 z Cadi Ayyad University w Marakeszu przyjechali Jamal Harchi, Siham Wakib i Fatima-Zahraa El Balghiti.
Jamal i Siham będą wykonywać badania do pracy magisterskiej pod kierunkiem dra hab. Macieja Walczaka, prof. UMK, natomiast Fatima-Zahraa pod kierunkiem dra hab. Marcina Koprowskiego, prof. UMK.
Serdecznie witamy!

Nowi studenci Erasmus+ [fot.Andrzej Romański] Nowi studenci Erasmus+ [fot.Andrzej Romański] Nowi studenci Erasmus+ [fot.Andrzej Romański] Nowi studenci Erasmus+ [fot.Andrzej Romański]