Kontaktul. Lwowska 1, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611-25-05
fax: +48 56 611-47-72
e-mail: dwbios@umk.pl

[Akt. 20.05.2020] Głosowanie dla wyboru kandydata na Dziekana na Wydziale Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych

obrazek: fot.Element5 Digital z Pexels]
fot. Element5 Digital z Pexels

Głosowanie dla wyboru kandydata na Dziekana na Wydziale Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych

Uwaga!!  Wszystkie problemy techniczne należy zgłaszać na adres: usos@umk.pl.

Szczegółowa instrukcja głosowania 

Strona na której odbywa się głosowanie (wymaga logowania)

 

 

  1. Zgodnie z ustalonym przez Komisję Wyborczą Uniwersytetu (KWU) terminarzem zebrań wyborczych głosowanie dla wyboru kandydata na Dziekana na Wydziale Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych odbędzie się 20 maja 2020 r. w godzinach od 8.00 do 12.00. Zebraniu przewodniczyć będzie prof. dr hab. Bartosz Rakoczy. Głosowanie odbędzie się w sposób zdalny poprzez aplikację przygotowaną przez KWU i UCI. Wszyscy pracownicy otrzymają link do głosowania.

 

  1. Zgodnie z § 64 ust. 2 Statutu UMK kandydata na dziekana wybierają pracownicy wydziału, w skład którego wchodzą wszyscy nauczyciele  akademiccy,  pracownicy inżynieryjno-techniczni, pracownicy dziekanatu oraz studenci wydziału będący członkami kolegium elektorów.

 

  1. Na podstawie Uchwały Komisji Wyborczej Uniwersytetu nr 13 z dnia z dnia 7 maja 2020 r. w sprawie ustalenia listy kandydatów na dziekanów wydziałów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kadencję 2020-2024 kandydatami na Wydziale Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych są:

- prof. dr hab. Werner Ulrich

- dr hab. Marta Lenartowska, prof. UMK

  1. Zgodnie z komunikatem Komisji Wyborczej Uniwersytet, Kandydaci mogą przesyłać na adres Komisji Wyborczej Uniwersytetu swoje programy wyborcze, umieszczając informację o możliwości skontaktowania się z nimi. Komisja Wyborcza Uniwersytetu zamieści te programy wyborcze i informacje niezwłocznie po ich otrzymaniu od Kandydatów. Programy zostaną umieszczone na stronach internetowych UMK w zakładce "WYBORY 2020", z linkiem do aplikacji, dzięki której będą mogli wszyscy pracownicy zadać pytanie kandydatom. Programy te będą zamieszczone również na stronie internetowej Wydziału.

 

 

Program wyborczy dr hab. Marta Lenartowska, prof UMK

Sylwetka kandydata dr hab. Marta Lenartowska, prof UMK

Program wyborczy prof. dr hab. Werner Ulrich

 

 

pozostałe wiadomości