Szanowni Państwo,

W imieniu organizatorów akcji Szlachetna Paczka na obu zaprzyjaźnionych wydziałach oraz obdarowanych przez nas Osób, pragnę Państwu z całego serca podziękować za dobroć, życzliwość, chęć podzielenia się z innymi tym, co jest w naszej mocy oraz chęć sprawienia radości komuś, kto bardzo jej potrzebuje.

Zapewniam, że nasza PACZKA była kompletna, a nawet przerosła nasze najśmielsze oczekiwania - jak zwykle:) Zamieszczam w załącznikach kilka zdjęć dokumentujących części składowe PACZKI - naprawdę było tego sporo.

Korzystając z okazji przesyłam Państwu serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz nadzieję na lepszy 2021 rok.

Dziękuję bardzo, Marta.

Szanowni Państwo,

Po raz kolejny wspieramy ideę Szlachetnej Paczki. Tym razem łączymy siły dwóch Wydziałów: Wydziału Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej oraz Wydziału Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych.

Wierzymy, że pomimo trudności wywołanych przez pandemię wirusa SARS-CoV-2, uda nam się przekazać pomoc wybranej rodzinie.

W tym roku pomagamy Pani Wandzie, która sama wychowuje 2 synów: Łukasza i Mariusza.

Po nieudanym małżeństwie Pani Wandzie zostały długi zaciągnięte przez byłego męża, który rzadko płaci alimenty i nie interesuje się dziećmi. Pani Wanda podjęła pracę na pół etatu. Dużo czasu zajmuje jej opieka nad synami, z których starszy jest niepełnosprawny.

Listę potrzeb przesyłamy w załączeniu; dary można składać do 11 grudnia 2020 r. u Marty Lenartowskiej (pok. 113/114 w starej części budynku) i u Tomasza Karasiewicza (pok. 232 w nowej części budynku). W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Tomasz Karasiewicz i Marta Lenartowska

z grupą działania "Szlachetna Paczka" dwóch naszych wydziałów

Lista potrzeb

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.