ZAPRASZAMY!

Otwarcie 1000-1030 Audytorium Darwina

1. Przywitanie i przedstawienie Wydziału BiOŚ Prodziekan - dr hab. Adriana Szmidt-Jaworska, prof. UMK

Wykłady 10.30-11.30 Audytorium Darwina

1. "Rośliny inwazyjne - wyzwanie XXI wieku".– dr  Dariusz Kamiński
  2. ”Fagoterapia - wirusy, które leczą” - dr hab. Aleksandra Burkowska-But
  3. "Jak działają najszybsze białka – enzymy” – dr hab. Maciej Ostrowski
  4. "Zamarznąć aby przeżyć" - dr hab. Anna Nowakowska

Zwiedzanie Wydziału BiOŚ

Odwiedzającym oferujemy

- zwiedzanie pracowni i zaplecza hodowlanego

- uczestnictwo w zajęciach laboratoryjnych

- udział w pokazach: „Z życia pszczół”, „Tajemnice głębin jeziora”, „Różnorodność i znaczenie pokrycia ciała zwierząt”, „Detektyw na tropie śladów biologicznych”

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.