Współpraca z University of Northten British Columbia, Kanada

Zakład Biofizyki od kilku lat prowadzi współpracę z University of Northern British Columbia w Prince George - Kanada

Efektem są wspólne publikacje.W roku 2018 zostaliśmy zaproszeni do udziału w projekcie "Aski Keskentamowin, traditional knowledge, narratives and transmission lines in Gillam, Manitoba" - E2016.0215.015.00 kierowanym przez Dr Agnes Pawlowska  - Mainville. Projekt dotyczy oddziaływania na środowisko i życie miejscowej ludności indiańskiej elektrowni wodnych oraz elektrycznych linii przesyłowych w Północnej Manitobie, w pobliżu miejscowości Gillam. W tym temacie przygotowywana jest kolejna wspólna publikacja a dane do niej pochodzą z własnych obserwacji oraz wywiadów przeprowadzonych z indiańską ludnością lokalną w lipcu tego roku. Przygotowywane jest podpisanie umowy o współpracy między UMK i UNBC oraz umowa w ramach Erasmus.

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.