Konkurs Fotograficzny pt. "Roślinne piękności moim okiem"

Na naszym  Wydziale wiosna już w pełni, a to oznacza, że zbliża się międzynarodowa akcja "Fascynujący Dzień Roślin". W ramach tego Święta, które odbędzie się w tym roku 20 maja,  zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym pt. "Roślinne piękności moim okiem".

Organizatorem konkursu jest Wydział Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych UMK w Toruniu. Konkurs organizowany jest w ramach szóstej edycji międzynarodowej akcji „Fascynujący Dzień Roślin’’.
Szczegóły konkursu w poniższym linku.
Serdecznie zapraszam!  Anna Walkowska - opiekun konkursu.