Olimpiada Biologiczna

LOGO OB fot. Nadesłane

Szanowni Państwo,

Dnia 22.10.2022 (sobota) od godz. 9.00 do 10.300 odbył się w szkołach średnich I etap zawodów 52 Olimpiady Biologicznej tzw. etap szkolny. W tym roku na zawody zgłosiło się około 265 zawodników z województwa kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego, którzy reprezentują zdolną i ambitną młodzież zainteresowaną naukami przyrodniczymi.

Członkowie Komitetu Okręgowego Olimpiady Biologicznej (KOOB) na Wydziale Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu jako obserwatorzy odwiedzili 6 szkół w województwie kujawsko-pomorskim i nadzorowali prawidłowy przebieg zawodów.

Czekamy do 26.11. 2022  na oficjalne wyniki i listy zawodników zakwalifikowanych do  II etapu zawodów tzw. okręgowego, który odbędzie się w sobotę 28 stycznia 2023 r. na Wydziale Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
w Toruniu.

Członkom KOOB na Wydziale Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu dziękujemy za dotychczasową pracę podczas weryfikacji i akceptacji tematów prac badawczych, układaniu pytań na poszczególne etapy zawodów oraz tym z Państwa, którzy poświęcili swój czas i wybrali się w minioną sobotę do szkół, aby obserwować przebieg zawodów I stopnia.

Przewodniczący KOOB w Toruniu
dr Krzysztof Kowalski