Noc Biologów za nami

VIII edycja ogólnopolskiej imprezy Noc Biologów już za nami. Zaproponowane przez: Pracowników, Doktorantów, Studentów oraz Koła Naukowe Wydziału BiOŚ a także Fundację Akademia Biologii i Ochrony Środowiska oraz jednostkę partnerską: Ogród Zoobotaniczny - wykłady, warsztaty, zajęcia laboratoryjne oraz pokazy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. W zajęciach wzięły udział dzieci oraz młodzież ze szkól toruńskich pod opieką nauczycieli, jak również przyprowadzane indywidualnie przez swoich rodziców i dziadków. Gościliśmy też dzieci i młodzież z poza Torunia, m.in.: z Aleksandrowa Kujawskiego, Włocławka, Radziejowa, Inowrocławia, Świecia oraz z Bydgoszczy. Imprezę wsparli: Urząd Miasta Torunia, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych oraz Dział Promocji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika i oczywiście Wydział Biologii i Ochrony Środowiska UMK a także Fundacja Akademia Biologii i Ochrony Środowiska.

Małgorzata Poznańska-Kakareko

Koordynator Nocy Biologów na Wydziale BiOŚ UMK

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Click to zoom the picture.