Uczniowie na medal

fot. nadesłane

Trzy srebrne medale zdobyli uczniowie Liceum Akademickiego na Międzynarodowej Olimpiadzie Biologicznej, która odbywała się od 14 do 21 lipca w Szegdzie na Węgrzech.

Do sukcesu panów Grzegorza Procyka, Jakuba Kwiatkowskiego, Mikołaja Skiby (Liceum Akademickie w Toruniu) oraz Marcina Maniaka (V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie), oprócz ogromnej pracy zainteresowanych i ich opiekuna naukowego, pani mgr Bożeny Kmiecik, przyczynili się również pracownicy WBiOŚ.

W dniach 20-22.03.2019 r. na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska odbyły się (jak co roku) warsztaty przygotowujące 17 osób zakwalifikowanych do zawodów centralnych 48 OB, a w dniach 29.05-06.06.2019 r. warsztaty przygotowujące
4 najlepszych laureatów do startu w 30 MOB. Zajęcia skoordynowane przez Sekretarza KOOB mgr Joannę Kujawską, przygotowali i przeprowadzili nieodpłatnie, wykorzystując swój wolny czas:

dr Barbara Wojczuk,

dr Anna Hetman,