Współpraca z Parthenope University of Naples

Nasza uczelnia podpisała umowę o współpracy z Parthenope University w Neapolu, Włochy. W ramach umowy szczegółowej  Wydział BiOŚ będzie współpracował w zakresie międzynarodowego studium doktoranckiego "ENVIRONMENT, RESURCES AND SUSTAINABLE DEVELOPMENT", prowadzonego we Włoszech (http://www.ersd.uniparthenope.it/). Osobami koordynującymi współpracę są: prof. Stefano Dumontet (Koordynator Studium Doktoranckiego Parthenope University w Neapolu) i dr Pier Paolo Franzese (Sekretarz Studium Doktoranckiego Parthenope University w Neapolu), oraz dr hab. Jarosław Kobak, prof. UMK (Kierownik Studiów Doktoranckich w zakresie Biologii) i dr hab. Agnieszka Piernik. Dwie osoby reprezentujące Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu zostaną włączone do Rady Profesorskiej włoskiego studium doktoranckiego.

Cooperation agreement for the management of the PhD curriculum.pdf

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.