Kontaktul. Lwowska 1, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611-25-05
fax: +48 56 611-47-72
e-mail: dwbios@umk.pl
Zakład Genetyki Zakład Genetyki

Pracownicy

Kierownik Katedry
dr hab. Grażyna Dąbrowska, prof. UMK
pok. 271;  tel. (56) 611-26-83

e-mail: browsk@umk.pl

Researchgate
Google Scholar

dr hab. Anna Goc, prof. UMK
pok. 272; tel. (56) 611-26-35
e-mail: goc@umk.pl
Researchgate
Google Scholar

dr Agnieszka Mierek-Adamska (asystent)
pok. 270; tel. (56) 611-45-76
e-mail: mierek_adamska@umk.pl
Researchgate
Google Scholar

dr inż. Justyna Boniecka (asystent)
pok. 270; tel. (56) 611­-45­-76
e­mail: jboniecka@umk.pl
Researchgate
Google Scholar

dr Magdalena Nocny (adiunkt dydaktyczny)
pok. 291; tel (56) 611-45-72
e-mail: nocny@umk.pl

mgr Olga Narbutt (specjalista inż.-tech.)
pok. 270; tel. (56) 611-45-76
e-mail: olga.narbutt@umk.pl

Doktoranci:

mgr Zuzanna Garstecka
pok. 273; tel. (56) 611-45-76
e-mail: znajewsk@doktorant.umk.pl
Researchgate
Google Scholar

mgr Wioleta Tylman-Mojżeszek
pok. 273; tel. (56) 611-45-76
e-mail: tylman@doktorant.umk.pl

Pracownicy emerytowani:

dr Barbara Piątkowska