ul. Lwowska 1, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611-25-05
fax: +48 56 611-47-72
e-mail: dwbios@umk.pl

Trzecie spotkanie młodzieży z Zespołu Szkół Towarzystwa Salezjańskiego ?Kolegium Kujawskie? w Aleksandrowie Kujawskim w ramach Uniwersytetu Młodego Odkrywcy

W piątek 24 marca 2017 roku, w ramach projektu Nauka na wyciągnięcie ręki finansowanego ze środków przyznanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu Uniwersytet Młodego Odkrywcy, w Zespole Szkół Towarzystwa Salezjańskiego ?Kolegium Kujawskie? w Aleksandrowie Kujawskim. dr hab. Justyna Wiśniewska  wygłosiła wykład p.t.  Jak w laboratorium stworzyć roślinę transgeniczną?

Kolejnego dnia, w sobotę 25 marca 2017 roku, młodzież na warsztatach dr hab. Justyny Wiśniewskiej  przekonała się sama Czy trudno stransformować roślinę? Tego dnia uczniowie wzięli również udział w zajęciach dr hab. Agnieszki Piernik p.t. Rośliny w środowisku.

Na zakończenie udziału młodzieży z Zespołu z Zespołu Szkół Towarzystwa Salezjańskiego ?Kolegium Kujawskie? w Aleksandrowie Kujawskim dokonano ewaluacji projektu. Uczniowie i nauczyciele uczestniczący w nim wypełnili ankiety, w których dokonano oceny zajęć. Zarówno młodzież, jak i opiekunowie wysoko ocenili zajęcia i już zgłosili chęć   udziału w kolejnym takim projekcie.

Galeria zdjęć:

UMO UMO UMO UMO UMO UMO UMO UMO UMO UMO