Student naszego Wydziału został nowym przewodniczącym Samorządu Studenckiego

Hubert Długołęcki w siedzibie Samorządu Studenckiego fot. Andrzej Romański

Hubert Długołęcki z Wydziału Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych został wybrany na nowego przewodniczącego Samorządu Studenckiego UMK. Swoją dwuletnią kadencję rozpoczął z dniem wyborów - 17 lipca 2020 r.

Hubert Długołęcki jest studentem Wydziału Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych na kierunkach diagnostyka molekularna i biologia. Na rzecz Wydziału działa od 2015 roku - był członkiem Rady Dziekańskiej (wcześniej Rady Wydziału) i Rady Dyscypliny. W kadencji Samorządu 2018-2020 pełnił funkcję przewodniczącego Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego WNBiW oraz wiceprzewodniczącego Samorządu Studenckiego UMK ds. organizacji. Interesuje się literaturą fantastyczną, akwarystyką, botaniką oraz różnorodną muzyką.

Na czele Samorządu Studenckiego UMK Hubert Długołęcki zastąpił Paulinę Politowską.

Strona Samorządu