Dzień Otwarty Wydziału Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych

Dzień otwarty WNBiW fot. Joanna Czarnecka

W czwartek (30 września 2021) w ramach Dnia Otwartego Wydziału Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych gościliśmy uczniów  ze szkół średnich z Torunia, Golubia-Dobrzynia i Wąbrzeźna. Uczniowie mieli okazję poczuć się jak studenci - wysłuchać wykładów oraz wziąć udział w zajęciach laboratoryjnych, których tematyka prezentowała zainteresowania badawcze pracowników oraz ofertę dydaktyczną Wydziału.

Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dzień Otwarty WNBiW. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.