Kontakt ul. Lwowska 1, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611-25-05
fax: +48 56 611-47-72
e-mail: dwbios@umk.pl

Fascynujący Dzień Roślin 2022 podziękowania

Zdjęcie ilustracyjne
Fascynujący Dzień Roślin 2022 fot. mgr Paweł Zieliński

Szanowni Państwo,

W dniu 20 maja 2022 r. na naszym Wydziale odbyła się siódma edycja międzynarodowej akcji popularno-naukowej „Fascynujący Dzień Roślin’’, tym razem w wersji tradycyjnej i online ( wykłady były dostępne na platformie Mictosoft Teams).

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania wszystkim osobom – szczególnie pracownikom Wydziału NBiW, którzy poświęcili swój czas i zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie 8 wykładów (w tym 2 w j. angielskim i jeden w j. ukraińskim) i 6-ciu warsztatów ( galeria zdjęć na stronie internetowej Wydziału).

Pragnę też szczególnie podziękować osobom uczestniczącym w organizacji imprezy:
-dr Dariusz Kamiński (strona internetowa FDR oraz promocja w Nowościach),
-mgr Paweł Zieliński (pomoc w organizacji na Wydziale NBiW oraz dokumentacja fotograficzna).
-mgr Grażyna Czeszewska-Rosiak (pomoc w organizacji na Wydziale NBiW),
-dr hab. Jacek Kesy, prof. UMK (pomoc techniczną w kontrolowaniu aplikacji Microsoft Teams)

Tego typu imprezy popularno-naukowe rozwijają zainteresowania i kształtują umiejętności uczestników, ale też i prowadzących. Przyczyniają się do popularyzacji wiedzy, ale  co równie ważne i cenne zwiększają rozpoznawalność Naszego Wydziału i kształtują jego pozytywny wizerunek.

Dr hab. Justyna Wiśniewska, prof. UMK
Koordynator „Fascynującego Dnia Roślin’’ na Wydziale NBiW UMK w Toruniu 

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.