Biotechnologia i Biologia WNBiW wyżej w 23. edycji rankingu miesięcznika "Perspektywy"

Perspektywy 2022 fot. Joanna Czarnecka

W tegorocznej, 23. edycji rankingu miesięcznika "Perspektywy" kierunek Biotechnologia Wydziału Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych awansował na 6 miejsce (to o jedno miejsce wyżej niż w zeszłym roku), a Biologia znalazła się aż o trzy miejsca wyżej niż rok temu i jest na miejscu 10.

W kategorii uniwersytetów w Polsce nasza Uczelnia jest na 5. pozycji, a  wśród wszystkich, polskich uczelni akademickich mamy miejsce 13 (razem z Politechniką Śląską i Szkołą Główną Handlową w Warszawie). Awansowaliśmy o cztery miejsca w stosunku do roku ubiegłego. To najwyższa od czterech lat lokata UMK w najważniejszym krajowym rankingu.

Pełne zestawienie

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.