Kontakt ul. Lwowska 1, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611-25-05
fax: +48 56 611-47-72
e-mail: dwbios@umk.pl

52 OKRĘGOWA OLIMPIADA BIOLOGICZNA Okręg toruński

Organizatorzy tegorocznej olimpiady biologicznej
52 OKRĘGOWA OLIMPIADA BIOLOGICZNA fot. A. Kowalczewska

52 OKRĘGOWA OLIMPIADA BIOLOGICZNA

Okręg toruński

(województwa kujawsko-pomorskie i wielkopolskie)

zawody II stopnia, Toruń, 28 styczeń 2023 r.

 

 

Szanowni Państwo,

Dnia 28 stycznia 2023 r. (sobota) w godz. od 13:00 do 16.00 na Wydziale Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych UMK w Toruniu 68 uczniów, najlepszych po etapie szkolnym i zainteresowanych biologią, ze szkół średnich województw kujawsko-pomorskiego oraz wielkopolskiego brało udział w etapie okręgowym (zawody II stopnia) 52 Olimpiady Biologicznej w roku szkolnym 2022/2023.

Wyniki zawodów II stopnia zostaną ogłoszone do 11 marca na stronie internetowej Komitetu Głównego Olimpiady Biologicznej.

Wszytskim uczetnikom życzymy zakwalifikowania się do zawodów III stopnia - etapu centralnego -Olimpiady Biologicznej

Członkom Komitetu Okręgowego Olimpiady Biologicznej w Toruniu dziękujemy za recenzję prac badawczych uczniów i pomoc w przeprowadzeniu zawodów II stopnia Olimpiady Biologicznej na Wydziale Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych UMK w Toruniu.

 

Przewodniczący KOOB w Toruniu

dr Krzysztof Kowalski

 

Sekretarz KOOB w Toruniu

dr hab. Justyna Wiśniewska, prof. UMK

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

logo olimpiady. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Zdjęcia z sal gdzie dzieciaki rozwiązywały zadania z tegorocznej olimpiady. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Zdjęcia z sal gdzie dzieciaki rozwiązywały zadania z tegorocznej olimpiady. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Zdjęcia z sal gdzie dzieciaki rozwiązywały zadania z tegorocznej olimpiady. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Zdjęcia z sal gdzie dzieciaki rozwiązywały zadania z tegorocznej olimpiady. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Zdjęcia z sal gdzie dzieciaki rozwiązywały zadania z tegorocznej olimpiady. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Zdjęcia z sal gdzie dzieciaki rozwiązywały zadania z tegorocznej olimpiady. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Zdjęcia z sal gdzie dzieciaki rozwiązywały zadania z tegorocznej olimpiady. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Zdjęcia z sal gdzie dzieciaki rozwiązywały zadania z tegorocznej olimpiady. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Zdjęcia z sal gdzie dzieciaki rozwiązywały zadania z tegorocznej olimpiady. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Zdjęcia z sal gdzie dzieciaki rozwiązywały zadania z tegorocznej olimpiady. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Zdjęcia z sal gdzie dzieciaki rozwiązywały zadania z tegorocznej olimpiady. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Zdjęcia z sal gdzie dzieciaki rozwiązywały zadania z tegorocznej olimpiady. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.