Za nami Dzień Otwarty WNBiW

Tłum w holu przy akwariach. W górze kartki z numerami grup
Dzień Otwarty 2023 fot. Joanna Czarnecka

Tegoroczne Drzwi Otwarte już za nami. Na Wydziale Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych gościliśmy ponad 600 uczniów z 19 szkół ponadpodstawowych z naszego i sąsiednich województw.

Podczas wydarzenia demonstrowaliśmy jak w naszych oczach wygląda "Nowoczesna Biologia". Dzięki zaangażowaniu naszych Pracowników, Doktorantów i Studentów pokazaliśmy nowoczesny sprzęt, techniki analityczne, zaplecza hodowlane, metody pracy ze zwierzętami, roślinami i wiele innych. Słowem wszystko to, czego na co dzień uczą się nasi studenci, z czego korzystamy podczas pracy badawczej, a także to z czym nasi Absolwenci spotykają się w pracy po ukończeniu studiów.
Dziękujemy Wam za zainteresowanie, odzew i tak liczne przybycie. Jak zawsze byliście pełni energii, zainteresowania i otwarci na naszą pasję.
Dziękujemy też organizatorom, prowadzącym, doktorantom i studentom za przygotowanie i zaangażowanie w tegoroczną akcje.
Zapraszamy do galerii poniżej, a także na nasze media społecznościowe (wraz z najmłodszym członkiem rodziny - TikTokiem)

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.