Zespół PhyloGraph wyróżniony

Zespół z Katedry Ekologii i Biogeografii wyróżniony w konkursie na priorytetowe zespoły badawcze UMK

Zespół PhyloGraph z Katedry Ekologii i Biogeografii otrzymał wyróżnienie w konkursie na priorytetowe zespoły badawcze UMK. Konkurs miał na celu wskazanie grup naukowców naszego Uniwersytetu o wyróżniającej się aktywności naukowej i prowadzących efektywną współpracę międzynarodową. W skład zespołu wchodzą pracownicy, doktoranci i studenci studiów pierwszego i drugiego stopnia: prof. dr hab. Krzysztof Szpila, prof. dr hab. Werner Ulrich, dr hab. prof. UMK Marcin Koprowski, dr Paulina Trzeciak, dr Marcin Piwczyński, dr Andrzej Grzywacz, dr Radosław Puchałka, Madalina Oana Opa, Mergi Daba Dinka, Eyob Gebrehiwot Gebregeorgis, Marta Niewiadomska, Karolina Ścigniejew, Aleksandra Janik, Karolina Łubkowska. W konkursie oceniano najważniejsze publikacje, uzyskane granty badawcze, prowadzoną współpracę międzynarodową oraz plany rozwoju zespołu. Regulamin konkursu przewiduje wsparcie finansowe i administracyjne działalności zespołu w latach 2020-22.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.