Pierwsza zdalna obrona doktoratu w historii Wydziału Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych.

obrazek: fot.Joanna Czarnecka]
fot. Joanna Czarnecka

W dniu dzisiejszym miała miejsce pierwsza w historii Wydziału publiczna obrona rozprawy doktorskiej przeprowadzona zdalnie.

Przed Komisją Doktorską stanęła doktorantka  - mgr Milena Jankowska, która swoją pracę  pt. "Mentol, składnik olejków eterycznych, czynnikiem podnoszącym efektywność bendiokarbu, insektycydu z grupy karbaminianów” napisała pod kierunkiem naukowym Pani prof. dr hab. Marii Stankiewicz.

Wydarzenie odbyło się za pośrednictwem platformy wideokonferencyjnej Microsoft Teams i zakończyło się przyjęciem  obrony doktoratu i wyróżnieniem rozprawy doktorskiej .

Serdecznie gratulujemy!

dr Milena Jankowska [fot.Joanna Czarnecka] dr Milena Jankowska [fot.Joanna Czarnecka] dr Milena Jankowska [fot.Joanna Czarnecka] dr Milena Jankowska [fot.Joanna Czarnecka] dr Milena Jankowska [fot.Joanna Czarnecka]  [fot.Joanna Czarnecka] dr hab. Małgorzata Jefimow, prof. UMK, przewodnicząca komisji [fot.Joanna Czarnecka]