Pierwsza zdalna obrona doktoratu w historii Wydziału Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych.

fot. Joanna Czarnecka

W dniu dzisiejszym miała miejsce pierwsza w historii Wydziału publiczna obrona rozprawy doktorskiej przeprowadzona zdalnie.

Przed Komisją Doktorską stanęła doktorantka  - mgr Milena Jankowska, która swoją pracę  pt. "Mentol, składnik olejków eterycznych, czynnikiem podnoszącym efektywność bendiokarbu, insektycydu z grupy karbaminianów” napisała pod kierunkiem naukowym Pani prof. dr hab. Marii Stankiewicz.

Wydarzenie odbyło się za pośrednictwem platformy wideokonferencyjnej Microsoft Teams i zakończyło się przyjęciem  obrony doktoratu i wyróżnieniem rozprawy doktorskiej .

Serdecznie gratulujemy!

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.