Uroczysta Immatrykulacja studentów Wydziału Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych 04.10.2021

Zdjęcie przedstawia Kolegium Dziekańskie przy stole prezydialnym w Auli UMK, w tle logo UMK
Immatrykulacja 2021 fot. Joanna Czarnecka

Uroczysta Immatrykulacja studentów WNBiW.

4 października podczas  uroczystej Immatrykulacji, Dziekan Wydziału, prof. dr hab. Werner Ulrich powitał studentów, rozpoczynających naukę w roku akademickim 2021/2022.

Najważniejszym punktem wydziałowej inauguracji nowego roku akademickiego było złożenie ślubowania,  które od studentów odebrała prof. dr hab. Adriana Szmidt-Jaworska - Prodziekan Wydziału ds. Studenckich i Kształcenia.

Zwieńczeniem uroczystości był wykład inauguracyjny prof. dr. hab.  Andrzeja Tretyna pt. „Badania serologiczne w ocenie odpowiedzi poszczepiennej w czasach COVID-19”.

Zdjęcia przedstawiają uroczystą Immatrykulację 2021.. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Zdjęcia przedstawiają uroczystą Immatrykulację 2021.. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Zdjęcia przedstawiają uroczystą Immatrykulację 2021.. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Zdjęcia przedstawiają uroczystą Immatrykulację 2021.. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Zdjęcia przedstawiają uroczystą Immatrykulację 2021.. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Zdjęcia przedstawiają uroczystą Immatrykulację 2021.. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Zdjęcia przedstawiają uroczystą Immatrykulację 2021.. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Zdjęcia przedstawiają uroczystą Immatrykulację 2021.. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Zdjęcia przedstawiają uroczystą Immatrykulację 2021.. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Zdjęcia przedstawiają uroczystą Immatrykulację 2021.. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Zdjęcia przedstawiają uroczystą Immatrykulację 2021.. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Zdjęcia przedstawiają uroczystą Immatrykulację 2021.. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Zdjęcia przedstawiają uroczystą Immatrykulację 2021.. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Zdjęcia przedstawiają uroczystą Immatrykulację 2021.. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Zdjęcia przedstawiają uroczystą Immatrykulację 2021.. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.