Kontakt ul. Lwowska 1, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611-25-05
fax: +48 56 611-47-72
e-mail: dwbios@umk.pl

Nowe inspiracje płynące z wizyty na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Gießen.

Zdjęcie ilustracyjne

Od 27.10 do 29.10 delegacja naszego Wydziału pod przewodnictwem Dziekana Wernera Ulricha (wraz z Adrianą Szmidt-Jaworską, Jędzejem Jaśkowskim, Pawłem Antosikiem i Rolandem Kozdrowskim) odwiedziła Weterynarię Uniwersytetu w Gießen.

Zostaliśmy zaproszeni przez Dziekana wydziału prof. Martina Kramera. Przyjęcie przez Profesora i jego zespół było bardzo ciepłe i życzliwe. Byliśmy pod wrażeniem otwartości na współpracę. Głównym celem wizyty było oficjalne zainicjowanie współpracy między naszymi dwoma wydziałami i świeże spojrzenie na funkcjonowanie niemieckich klinik weterynaryjnych. Wróciliśmy z wieloma nowymi pomysłami, zarówno administracyjnymi, jak i naukowymi. Zgodziliśmy się na rozpoczęcie formalnej współpracy naukowej oraz wymiany studentów i pracowników. W przyszłym roku prof. Kramer wraz z zespołem odwiedzi nasz wydział.

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.