Nowe inspiracje płynące z wizyty na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Gießen.

Zdjęcie ilustracyjne

Od 27.10 do 29.10 delegacja naszego Wydziału pod przewodnictwem Dziekana Wernera Ulricha (wraz z Adrianą Szmidt-Jaworską, Jędzejem Jaśkowskim, Pawłem Antosikiem i Rolandem Kozdrowskim) odwiedziła Weterynarię Uniwersytetu w Gießen.

Zostaliśmy zaproszeni przez Dziekana wydziału prof. Martina Kramera. Przyjęcie przez Profesora i jego zespół było bardzo ciepłe i życzliwe. Byliśmy pod wrażeniem otwartości na współpracę. Głównym celem wizyty było oficjalne zainicjowanie współpracy między naszymi dwoma wydziałami i świeże spojrzenie na funkcjonowanie niemieckich klinik weterynaryjnych. Wróciliśmy z wieloma nowymi pomysłami, zarówno administracyjnymi, jak i naukowymi. Zgodziliśmy się na rozpoczęcie formalnej współpracy naukowej oraz wymiany studentów i pracowników. W przyszłym roku prof. Kramer wraz z zespołem odwiedzi nasz wydział.

Wizyta w Gießen Wizyta w Gießen Wizyta w Gießen Wizyta w Gießen Wizyta w Gießen Wizyta w Gießen Wizyta w Gießen