Kontakt ul. Lwowska 1, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611-25-05
fax: +48 56 611-47-72
e-mail: dwbios@umk.pl

Współpraca w praktyce

Zdjęcie ilustracyjne
fot. dr hab. Agnieszka Piernik

Kurs "Environmetal statistics" prowadzony przez dr hab. Agnieszkę Piernik, prof. UMK dla studium doktoranckiego "Environment, Resources and Sustainable Development" na Uniwersytecie Partenopy w Neapolu został wpisany do oficjalnego programu studiów, ze względu na bardzo pozytywne opinie uczestników i wysoką ocenę:  https://www.ersd.uniparthenope.it/teaching.html

W tym roku ze względu na pandemię kurs odbywa się w semestrze letnim w dniach 09-13.05.2022.
Współpraca z Uniwersytetem Partenopy prowadzona jest w ramach podpisanego porozumienia o współpracy między WNBiW UMK i Uniwersytetem Partenopy w Neapolu. Międzynarodowe studium doktoranckie zarządzane jest przez Katedrę UNESCO, kierowaną przez prof. Piera Paolo Franzese, na wydziale Nauki i Technologii: ttps://www.unescochair.uniparthenope.it/activities.html.
W ramach współpracy naszego wydziału prowadzony jest również program "Double degree" w ramach tego studium i szkoły doktorskiej Academia Copernicana, w którym uczestniczy doktorant Umberto Grande (promotorzy dr hab. Agnieszka Piernik, prof. UMK, prof. Pier Paolo Franzese, dr hab. Elvira Buonocore), oraz program "Double degree" w ramach studiów magisterskich na kierunkach 'Global change biology' na UMK i 'Biology for sustainability' na Uniwersytecie Partenopy, z naszej strony koordynowany przez dr hab. Marcina Koprowskiego, prof. UMK.

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.