Kontakt ul. Lwowska 1, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611-25-05
fax: +48 56 611-47-72
e-mail: dwbios@umk.pl

Powrót studentów Global Change Biology z Neapolu

Zdjęcie ilustracyjne
GChB fot. Nadesłane

Studenci drugiego roku studiów magisterskich Global Change Biology – Wrya, Zahira i Kevin właśnie z sukcesem zakończyli semestr na Uniwersytecie Partenopy w Neapolu i wrócili na nasz Wydział. 

Ze swojego pobytu w Neapolu przygotowali dla nas specjalną relację. W ramach umowy między uniwersytetami mają możliwość ubiegania się o podwójny tytuł magistra Global Change Biology na UMK i Biology for Sustainability na PUN. Zaliczenie trzeciego semestru studiów w Neapolu jest pierwszym krokiem, teraz pozostaje napisanie pracy magisterskiej pod ko-promotorstwem pracowników naukowych obu uczelni. Pisanie prac jest w toku, więc prosimy trzymać kciuki za studentów i pierwsze podwójne tytuły magistra na Wydziale Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych UMK.

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Global Change Biology. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Global Change Biology. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Global Change Biology. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Global Change Biology. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Global Change Biology. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Global Change Biology. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.