Podziękowania za organizację Dnia Otwartego

Spotkanie Wydziałowego Zespołu do Spraw Promocji uwiecznione na zdjęciu na schodach budynku Wydziału
Wydziałowy Zespół ds. Promocji fot. Joanna Czarnecka

W piątek 10.03.2023 odbyło się spotkanie zespołu do spraw promocji Wydziału, podczas którego podsumowano Dzień Otwarty.

Na spotkaniu obecna była Pani Dziekan, prof. dr hab. Justyna Rogalska, która podziękowała za organizację imprezy całemu zespołowi, w szczególności dr Dariuszowi Kamińskiemu i dr Justynie Maliszewskiej, a także Studentom, którzy znacząco usprawnili przebieg wydarzenia. Członkowie zespołu opracowali strategię promocji Wydziału kolejne miesiące.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.