Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Magdaleny Świecimskiej

dr Magdalena Świecimska fot. Nadesłane

Dnia 15 maja 2023 roku na Wydziale Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych miała miejsce publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Magdaleny Świecimskiej, zrealizowanej w Katedrze Mikrobiologii pod opieką naukową dr hab. Patrycji Golińskiej, prof. UMK i dr Magdaleny Wypij (promotor pomocniczy).

Rada Dyscypliny Nauki Biologiczne na Wydziale Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w dniu 26 maja 2023 roku nadała Pani mgr Magdalenie Świecimskiej stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych, w dyscyplinie nauki biologiczne oraz wyróżniła rozprawę doktorską pt. Promieniowce wyizolowane z gleb środowisk ekstremalnych i mało poznanych - różnorodność taksonomiczna i aktywność biologiczna.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!