SciPro na wrzesień i piknik

Zdjęcie grupowe uczestników pikniku wydziałowego
Piknik WNBiW 2023 fot. Joanna Czarnecka

Kontynuujemy cykl seminariów naukowych naszego Wydziału: kolejne spotkanie SciPro odbyło się 22 września. Pani dr hab. Maria Swiontek Brzezinska, prof. UMK z Instytutu Biologii - wykład pt. „Usta szczęśliwego człowieka pełne są piwa i nie tylko…” oraz Pan prof. dr hab. Roland Kozdrowski z Instytutu Medycyny Weterynaryjnej - wykład pt.  „Koń jako pacjent”.

Dyskusje kuluarowe kontynuowaliśmy wieczorem, „przy grillu” w pięknych okolicznościach przyrody na terenie Kopernikańskiego Ośrodka Integracji na pikniku wydziałowym. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Click to zoom the picture. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.