SKNB na rzecz schroniska

SKNB na rzecz schroniska fot. Daniel Szarmach

Studenckie Koło Naukowe Biologów działające na naszym wydziale było organizatorem wydarzenia “Stolik Słodkości” na rzecz podopiecznych Schroniska Cztery Łapy Toruń. Dnia 29.11.2023 r. członkowie koła przygotowali różnorodne słodkości, którymi częstowali społeczność wydziału. Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. SKNB zebrało łącznie 1690, 83 pln, które w całości zostało przekazane schronisku

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wspomóc schronisko, a w szczególności Prodziekan Wydział Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych Pani dr Adamskiej za zgodę na przeprowadzenie akcji oraz Prezes Fundacji Akademia Biologii i Ochrony Środowiska Pani dr Nocny za zakup niezbędnych materiałów.

Zapraszamy do krótkiej fotorelacji i zachęcamy do wsparcia trwającej zbiórki materiałów dla schroniska. Akcja trwa do 15 grudnia.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.