YUFE Minors – nabór zgłoszeń

YUFE Minors fot. Naesłane

W dniach od 1 do 16 marca 2024 r. trwa nabór na MODUŁY SEMESTRALNE YUFE (tzw. Minors) w ramach wymiany akademickiej.

Propozycja skierowana jest do osób na studiach licencjackich zainteresowanych chęcią poszerzenia swojego wykształcenia i uzyskania dodatkowych 30 punktów ECTS na jednej z uczelni zrzeszonej w ramach konsorcjum YUFE (Anglii, Finlandii, Hiszpanii, Francji, Holandii, Belgii, Cyprze).

Osoby chcące zrealizować semestr zimowy roku akademickiego 2024/2025 na jednej z ww. uczelni prosimy są o zgłoszenie swojej kandydatury do dnia 11 marca br.  na adres mgorska@umk.pl

Informacje nt. YUFE Minors:

• Student może wybrać Minor związany z głównym kierunkiem studiów, aby pogłębić wiedzę w swojej dyscyplinie lub zdecydować się na zajęcia zgodne z dodatkowymi zainteresowaniami.
  • Udział w YUFE Minor jest bezpłatny.
  • Zajęcia prowadzone są w semestrze zimowym roku akademickiego 2024/2025, z opcją realizowania niektórych aktywności również online.
  • Wyjazd finansowany jest ze środków Erasmus+.
  • Językiem wykładowym jest język angielski, dlatego też wymagana jest znajomość na poziomie B2.
  • Poza kursami akademickimi studenci i studentki będą pracować na rozwiązaniem konkretnego realnego problemu z jakim boryka się lokalna społeczność w grupie Challenge Team. Ich prace będą wspierać osoby z kadry naukowej oraz eksperci i ekspertki spoza uczelni.

Więcej informacji wraz ze szczegółowym programem każdego modułu dostępny jest na stronie