Kontaktul. Lwowska 1, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611-25-05
fax: +48 56 611-47-72
e-mail: dwbios@umk.pl

NOC BIOLOGÓW NA UMK

Zdjęcie ilustracyjne

W piątek 14 stycznia 2022 roku na Wydziale Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych UMK odbędzie się XI ogólnopolska edycja Nocy Biologów. Proponowany tytuł przewodni nawiązuje do Rezolucji Parlamentu europejskiego z 6 czerwca 2021 roku na rzecz bioróżnorodności 2030 i brzmi: "Różnorodność biologiczna: od genu po ekosystem".

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież oraz całe rodziny do wzięcia udziału w tej akcji. Ze względu na dynamiczną sytuacje epidemiczną nie możemy Państwa zaprosić do pracowni na naszym Wydziale. Podobnie jak w poprzedniej edycji przenosimy się do sieci. Wszystkie zajęcia odbędą się w formie zdalnej. Pracownicy Wydziału, Doktoranci, Studenci, Koła Naukowe działające na Wydziale oraz Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych przygotowują dla Państwa szereg wykładów, wykładów z pokazami, ciekawych filmów, gier i zabaw oraz konkursów z nagrodami.

Szczegółowy program dostępny będzie na stronie od 04 stycznia 2022 roku.

Impreza została objęta Patronatem Honorowym Marszałka województwa kujawsko-pomorskiego Piotra Całbeckiego.

 

Nagrody w konkursach i gadżety ufundowane zostały przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Urząd Miasta Toruń, Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu, Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Toruniu, Solanki Inowrocław S.A., Drukarnię Pozkal Inowrocław, firmę Eppendorf oraz Dział Promocji i Informacji UMK. Lista darczyńców nie jest jeszcze zamknięta.

Do zobaczenia 14 stycznia 2022 roku !!!!

 

Anna Hetmann

Koordynator Nocy Biologów

na Wydziale Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych UMK

Nasi sponsorzy:

Dział Promocji i Informacji UMK, oraz:

 

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Urząd Marszałkowski Województwo Kujawsko - Pomorskie Urząd Miasta Torunia Starosta Inowrocławski Lasy Państwowe Eppendorf