Wyniki konkursu o stypendium Narodowego Centrum Nauki pn. „Kluczowe geny/białka w procesie wzrostu łagiewki pyłkowej - badanie efektów potranskrypcyjnego wyciszenia ekspresji kalneksyny w kulturach in vitro”

WNBiW z lotu ptaka
WNBiW z lotu ptaka fot. Andrzej Romański

Rozstrzygnięto konkurs o stypendium dla studenta, finansowane przez Narodowe Centrum Nauki w ramach projektu „Kluczowe geny/białka w procesie wzrostu łagiewki pyłkowej - badanie efektów potranskrypcyjnego wyciszenia ekspresji kalneksyny w kulturach in vitro” (kierownik grantu - dr Anna Suwińska). W konkursie wzięło udział dwunastu kandydatów. Laureatką konkursu została Pani Magda Tylenda, Studentka Biotechnologii Wydziału Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Dziękujemy wszystkim kandydatom za udział w konkursie oraz gratulujemy zwyciężczyni!