SciProExtra

SciProExtra fot. dr Dorota Nemecz

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić na kolejne spotkanie z cyklu SciProEXTRA , które odbędzie się 12.06.2024 o godzinie 11 w sali IV WNBiW. Tym razem naszymi gośćmi będą:

dr Vartul Sangal z Northumbria University, Newcastle upon Tyne, UK

Dr Sangal przyjeżdża w ramach EF Komórki jako platformy eksperymentalne i biofabryki (CExFact) z grantu “Mobilności dla pracowników” na zaproszenie dr hab. Patrycji Golińskiej, prof. UMK. Tematem jego wykładu będzie "Environmental microbiome shaping our health, environment and economy"

oraz

dr Tomasz Nodzyński z Mendel Centre for Plant Genomics and Proteomics, Central European Institute of Technology (CEITEC), Masaryk University (MU), Brno, Czechy.

Dr Nodzyński będzie gościem u Pani dr hab. Justyny Wiśniewskiej, prof. UMK i przedstawi wykład na temat "Topologies of PINs and Root Systems"

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników, doktorantów i studentów,