Do 31 listopada potrwa rekrutacja do Programu Mobilności Studentów i Doktorantów MOST na semestr letni roku akademickiego 2025/2026.
Program MOST to propozycja skierowana do osób studiujących i realizujących doktoraty, których zainteresowania naukowe mogą być realizowane poza macierzystą uczelnią. Student, studentka lub uczestnik szkoły doktorskiej mają prawo do ubiegania się o przyjęcie na wybrany przez siebie uniwersytet w ramach oferty przedstawianej corocznie przez uczelnie biorące udział w programie oraz prawo wyboru przedmiotów w oparciu o istniejące programy studiów.
Niezbędne informacje dotyczące Programu MOST można znaleźć na stronie https://www.umk.pl/studenci/mobilnosc/most/.
Oferta studiów jest dostępna w systemie IRK MOST pod adresem www.irkmost.amu.edu.pl.
O procesie rekrutacji można przeczytać na stronie https://most.amu.edu.pl/kto-moze-uczestniczyc/rekrutacja-krok-po-kroku/
W pierwszym etapie rekrutacji należy zarejestrować się w systemie IRK MOST, a następnie wydrukować i podpisać wniosek.
Dokument, podpisany także przez właściwego prodziekana wydziału należy złożyć w Dziale Dydaktyki UMK (Rektorat, IV piętro, pok. 408) do końca listopada.
|
Więcej informacji: |
ul. Lwowska 1, 87-100 Toruń