Wydział na targach INNOFORM

fot. Andrzej Romański

Nasz Uniwersytet na 5. Międzynarodowych Targach Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM będzie reprezentować Dr Paulina Trzeciak z Katedry Ekologii i Biogeografii Wydziału Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych.

Na swoim stoisku UMK przygotowuje dla Państwa możliwość wykonania preparatyki i analizy materiałów z tworzyw sztucznych (kable, rurki z tworzyw sztucznych, folie itp.) za pomocą mikrotomu rotacyjnego i mikroskopu świetlnego.

Produkty można sprawdzić pod kątem wad powierzchniowych, defektów wewnętrznych, pęknięć, pęcherzy powietrza, czy też wtrąceń różnego pochodzenia.

Na miejscu będzie można wykonać analizę prób dostarczonych przez zainteresowanych lub omówienia metodyki, które można wykorzystać następnie w kontroli jakości produkcji.

STOISKO: 97

Wraz z Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu serdecznie zapraszamy!

27-29 września 2022, Bydgoszcz

Strona Targów