I Wydziałowy Turniej w kręgle

w dniu 1 marca w C.H. Plaza w kręgielni Lucky Star  odbył się I Wydziałowy Turniej w Kręgle o Puchar Dziekana Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska. Nie zabrakło chętnych do wspólnego spędzenia czasu i świetnej zabawy.

Zwycięzcy I Wydziałowego Turnieju w Kręgle:

zawodnicy indywidualni:

I miejsce: Wiktor Jaroni

II miejsce: prof. dr hab. Werner Ulrich

III miejsce, ex aequo: prof. dr hab. Krzysztof Szpila i Patrycja Wróblewska

zawodnicy grupowi:

Izabella Łepkowska, Iza Bolczak, Natalia Kamińska, Iga Strymecka, Kinga Jasińska, Magda Marciniak, Milena Roszczyniała

Gratulujemy!

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Click to zoom the picture.