Pierwsze Dni Otwarte KSPiT za nami

Sala wykładowa wypełniona częściowo młodzieżą. Po prawej widoczna wykładowca
Dni Otwarte KSPiT za nami fot. Joanna Czarnecka

Pierwsza edycja Dni Otwartych Kierunków Ścisłych, Przyrodniczych i Technicznych już za nami. Goście wzięli udział w zajęciach związanych z anatomią i fizjologią roślin, biofizyką, anatomią i fizjologią człowieka, immunologią, i weterynarią. Odwiedzili Kolekcje Przyrodnicze, a także przebadali sceny zbrodni przygotowane przez Studentów z Koła Naukowego Biologii Sądowej. Dzięki naszym pracownikom, doktorantom i studentom ok 300 uczniów poznało lepiej nasz Wydział.

Poniżej krótka galeria, po więcej zdjęć zapraszamy nasz Facebook

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.